Spoločné verejné prerokovanie: Správy o hodnotení vplyvov na životné prostredie navrhovanej činnosti: „INOVÁCIA VEDENIA V404 VARÍN – ŠT. HRANICA SR/ČR

Úradné oznamy

V zmysle zákona NR SR č.24/2006 Z.z. v znení neskorších predpisov o posudzovaní vplyvov na životné prostredie Mesto Čadca v spolupráci s Mestom Krásno nad Kysucou, Obcami Svrčinovec, Raková, Zákopčie a Dunajov a navrhovateľom stavby - Slovenská elektrizačná prenosová sústava a.s. Bratislava, Vás pozýva na spoločné verejné prerokovanie: Správy o hodnotení vplyvov na životné prostredie navrhovanej činnosti: „INOVÁCIA VEDENIA V404 VARÍN – ŠT. HRANICA SR/ČR“, (pre dotknuté mestá a obce: Čadca, Krásno nad Kysucou, Zákopčie, Raková, Dunajov, Svrčinovec), ktoré sa bude konať dňa 18. júna 2020 (štvrtok) o 10.00 hodine v Kultúrnom dome v Čadci (Matičné nám.).

Upozornenie: spoločné verejné prerokovanie prebehne iba v prípade zrušenia mimoriadnej situácie v súvislosti s covid-19. o prípadnom posune termínu budeme informovať.

Na verejné prerokovanie sa pozýva:

• Ministerstvo životného prostredia SR - odbor posudzovania vplyvov na ŽP
  • Ministerstvo hospodárstva SR