Kysucké športové dni 2023 v Čadci

Šport

Po nevydarenom prvom pokuse zorganizovať všešportové kysucké podujatie v meste Čadca (18. 9. 2023 bolo nepriaznivé počasie) je tu možnosť reparátu.

Na základe ústnej informácie, ktorá prebehla uplynulý týždeň, že sa termín konania Kysuckých športových dní presúva na utorok 26. 9. 2023 od 10.00 h do 14.00 h pred Park s fontánou na Palárikovej ulici ju potvrdzujeme aj e-mailom.

Všetko je pripravené preto, aby sa v utorok 26. 9. 2023 mohol uskutočniť vrchol obľúbenej športovej akcie práve v meste Čadca.

Prosím Vás, informujte o tom všetkých zainteresovaných (Mestská polícia, Mestský podnik služieb) a tiež aj verejnosť prostredníctvom informačných kanálov mesta. Úprimná vďaka.

Zároveň si Vás dovoľujeme pozvať v čase od 10.00 h do 14.00 h aby ste si prišli zahrať a zašportovať podľa vlastného výberu a stráviť s nami neopakovateľné športové chvíle.

V prílohe zasielam menšiu ochutnávku z Kysuckých športových dní, ktoré prebehli v iných kysuckých mestách a obciach uplynulý týždeň.