Mestské ľadové klzisko v Čadci

V sobotu 9. 12. bolo slávnostne otvorené prvé a jediné ľadové klzisko na Kysuciach. Nachádza sa pred Domom kultúry v Čadci a vďaka svojej technológii môže byť prevádzkované aj v plusových teplotách.

Cenník a prevádzkové podmienky

Klzisko je prístupné pre verejnosť v štyroch vymedzených časoch - od 14:00 do 19:30 hod. v hodinových intervaloch (s polhodinovou prestávkou na úpravu ľadu) a za poplatok. Korčule je možné si zapožičať. Pre deti do 15 rokov je povinné nosenie prilby - tá sa požičať nedá a je nutné si priniesť svoju vlastnú.

Občerstvenie

Stánky s občerstvením sú otvorené každý deň od 10:00 do 22:00 hod.

Program v areáli klziska

V predvianočnom období sa v areáli pred Domom kultúry konajú aj rôzne hudobné vystúpenia regionálnych umeleckých skupín, tvorivé a remeselné dielne (drotársky, z včelieho vosku, medovnikársky, kováčsky a podobne). Pre deti je pripravená detská manéž. Bližšie informácie o dennom programe vo Vianočnom ľadovom mestkučku nájdete na sociálnych sieťach mesta.

V termíne 14. -15. 12. bude Ľadové vianočné mestečko dejiskom adventných trhov, tradičnej zabíjačky a primátorskej kapustnice.