Výtvarná súťaž Bohúňova paleta 2015

Bohúňova paleta 2015 – XVIII. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže, pod záštitou Ministerstva školstva SR, mala dvoch garantov – mesto Dolný Kubín a Bialsko Biala (Poľsko).  Svoje práce do súťaže pripravili a zaslali aj žiaci ZUŠ J. Potočára v Čadci pod vedením Mgr. Dany Šimulákovej.

Úspech žiakov ZUŠ J. Potočára v Čadci na tejto medzinárodnej výtvarnej súťaži dokladuje fakt, že v konkurencii 123 umeleckých škôl zo Slovenska a Poľska získali práce čadčianskych detí dve zlaté pásma (Natália Kubicová – maľba, Vanesa Bodorová – maľba), jedno bronzové pásmo (Nina Dybalová – kombinovaná technika) a dve čestné uznania (Nina Ďuríková – kombinovaná technika, Adriana Gavláková – kresba).

Tešíme sa z úspechu žiakov i pani učiteľky a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy i mesta Čadca.