Čadca má svoju mobilnú aplikáciu

Mesto

Aktuálne informácie o dianí v meste získa každý, kto si do svojho mobilu stiahne aplikáciu Správy o meste (SOM). Aplikácia združuje všetky doterajšie komunikačné prostriedky, ktoré mesto používa v komunikácii s občanmi. Na jednom mieste tak nájdete webovú stránku, sociálne siete, noviny či SMS správy. Taktiež tu nájdete online noviny a všetky dôležité telefónne čísla. V podstate je aplikácia vyvinutá tak, aby občania mali celú komunikačnú líniu v jednom zariadení - web, sociálne siete, online noviny, notifikácie, nahlasovanie problémov, susedskú burzu ale aj odchody a príchody autobusov.

Aplikácia je komplexná a veríme, že uľahčí život ľudom, ktorý ju budú využívať.

Ako stiahnem aplikáciu

Aplikácia je k dispozícii pre všetky mobilné telefóny s operačným systémom Android a taktiež pre zariadenia IOS Apple. Aplikáciu stačí len vyhľadať v Google Play a Apple Store pod názvom “Čadca” a pohodlne si ju stiahnete do vášho mobilného zariadenia.