Presunúť na hlavný obsah

Kultúrne podujatia

Radošinské naivné divadlo - MADONA S DIEŤAŤOM

29. 11. 2023 19:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

PRESUNUTÉ PREDSTAVENIE!!!! Pôvodne zakúpené vstupenky platia na náhradný termín. Ak Vám tento termín nebude vyhovovať, môžete vstupenky vrátiť do pokladne Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. Ďakujeme za porozumenie.

Kúpiť lístok

PINOCCHIO A JEHO DIVADELNÝ SEN

08. 10. 2023 15:30, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Rodinný muzikál Zuzany Mišákovej pre deti od 5 rokov. Nová divadelná adaptácia príbehu neposedného dreveného chlapca Pinocchia, ktorý sa túži stať skutočným chlapcom. Jeho cesta za pravdou je kľukatá a plná nástraha, tak ako je plná aj kamarátov a rád od múdrejších. Je len na Pinocchiovi, ako sa rozhodne. Účinkujú herci Mestského divadla Trenčín. Vstupné: 14,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

KONDIČNÉ CVIČENIE

27. 09. 2023 18:30, Dom kultúry v Čadci, Estrádna sála

Body work je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie. Ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela a spevnenie svalstva. Pri cvičení Body Work sa využíva vlastná váha tela, prípadne sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky. Intenzívnym a neprerušovaným vykonávaním cvičenia v správnom tempe, priaznivo ovplyvňujeme metabolizmus organizmu, čo vedie k úbytku tukových zásob a napomáha tak formovaniu postavy. Tento druh cvičenia je vhodný pre všetky vekové kategórie.

ZAHRÁTE MI MANŽELA? alebo MALIAR IZIEB

23. 10. 2023 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Donald Churchill je v Anglicku veľmi populárny a často hraný autor. Jeho komédie si kladú jediný cieľ, pobaviť a rozosmiať diváka. V komédii „Zahráte mi manžela?“ rozvíja situáciu klasického ľúbostného trojuholníka. Pár, pristihnutý pri obojstrannej manželskej nevere, čelí pomste ohrdnutej manželky. Akým spôsobom tejto pomste dokáže vzdorovať hlavná ženská hrdinka a akú úlohu v tom zohrá maliar, náhodne prítomný v byte z titulu svojho remesla, to sa dozviete na našom divadelnom predstavení. Milostné zápletky, dynamické napätie a svojrázny humor podčiarkujú excelentné herecké výkony v podaní Zdeny Studenkovej, Zuzany Fialovej a Romana Poláčika. Divadelná hra patrí k najlepším svetovým divadelným komédiám. Nenechajte si ujsť záruku umeleckého zážitku, na ktorý budete dlho spomínať. Vstupenky sú v predaji. Vstupné: 19,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok