Presunúť na hlavný obsah

Kultúrne podujatia

KONDIČNÉ CVIČENIE

07. 12. 2022 18:30, Dom kultúry v Čadci, Estrádna sála

Body work je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie. Ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela a spevnenie svalstva. Pri cvičení Body Work sa využíva vlastná váha tela, prípadne sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky. Intenzívnym a neprerušovaným vykonávaním cvičenia v správnom tempe, priaznivo ovplyvňujeme metabolizmus organizmu, čo vedie k úbytku tukových zásob a napomáha tak formovaniu postavy. Tento druh cvičenia je vhodný pre všetky vekové kategórie.

KOLLÁROVCI - NAJKRAJŠIE VIANOCE

16. 12. 2022 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Srdečne Vás pozývame na fantastický Vianočný koncert obľúbenej skupiny KOLLÁROVCI Môžete sa tešiť na ľúbozvučné vianočné koledy, určite nebudú chýbať ani známe "hudobné skladby" a humorné slovo od tejto originálnej kapely. Vstupenky sú v predaji v pokladnici Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk

Kúpiť lístok

VIANOCE S KELČOVANOM

18. 12. 2022 16:30, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Neodmysliteľnou súčasťou predvianočného obdobia v Dome kultúry v Čadci je vystúpenie DFS KELČOVAN. Úprimnosť detského prejavu chytí za srdce každého z nás. Veríme, že prídete podporiť naše šikovné deti a prežijete tak neopakovateľné predvianočné chvíle.

Kúpiť lístok

Divadelné predstavenie OTEC

17. 01. 2023 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

PREDSTAVENIE JE ZRUŠENÉ

Kúpiť lístok

DUO JAMAHA

26. 01. 2023 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Pop-zábava pre všetky vekové kategórie. V programe zaznejú melodické NOVINKY ale aj staršie hity plné pozitívnej energie. Koncert bude pretkaný humorným záhoráckym slovom. Vstupné: 10,-€ Tešíme sa na Vás!

Kúpiť lístok

FÍHA TRALALA

27. 04. 2023 17:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Aj v novom roku 2023 vás pozývame na osobné stretnutie s vašou obľúbenou Fíhou. Fíha tralala je zárukou toho, že z jej predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov pripravila novú rozprávkovú šou! Tešte sa na vaše obľúbené pesničky, rozprávkové postavičky, ktoré poznáte z hudobných filmov BUMBARASA, či Farebný svet. Nový program bude plný prekvapení!   Dĺžka predstavenia: cca 60 minút Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk Cena 14,- Eur.

Kúpiť lístok