Presunúť na hlavný obsah

Kultúrne podujatia

SEX NOCI SVäTOJÁNSKEJ

02. 05. 2024 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Komédia Woodyho Allena v divadelnej adaptácii Jürgena Fischera. Dynamická, trošku rozmarná, no pritom intelektuálna komédia sa odohráva v roku 1905. Intelektuál Andrew Hobbs a jeho hanblivá manželka Adriana prežívajú partnerskú krízu. Do ich vidieckeho sídla zavíta na víkend bratranec Leopold so snúbenicou Ariel. Tá je však nenaplnenou láskou domáceho pána. Kolotoč vášne a humoru sa rozprúdi aj vďaka doktorovi Maxwellovi a jeho frivolnej partnerke Dulcy. Všetkých šesť postáv podľahne čaru svätojánskej noci, po ktorej prichádza rozuzlenie, ktoré si nenechajte ujsť! Účinkujú herci Mestského divadla Trenčín: Peter Trník, Ján Slezák, Danica Jurčová, Zuzana Mišáková, Štefan Richtárech, Diana Minarovičová. Réžia: Karol Rédli Predstavenie je určené divákom od 15 rokov. Dĺžka podujatia: 110 minút VSTUPNÉ: 17,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

ADELA a ŠTYRIA CHLAPI

10. 05. 2024 19:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Účinkujú: Adela Banášová Vinczeová, Vladimír Kobielsky, Filip Tůma, Marek Fašiang, Adam Bardy. Výnimočná show, ktorá je zárukou skvelého humoru, sľubuje okrem iného inteligentné zamyslenia aj priame otázky až ku koreňu veci. Miesto, kde je dovolené narábať slovami s milou roztopašou, ale i vzájomnou úctou. Na prvý pohľad si možno myslíte, že ich poznáte. Na druhý zistíte, že o nich viete málo. Na tretí začnú zisťovať novinky o sebe navzájom. Uvoľnené rozprávanie nie len o spoločnej práci, nie len o tom aké to je byť rodičom, ale aj o príjemných nezmysloch. Množstvo úsmevných situácií spred kamier, ale aj mimo nich v podaní Adely a štyroch chlapov je skutočne predzvesťou večera nabitého smiechom a dobrou zábavou. Títo majstri zábavy nenúteným a prirodzeným spôsobom vtiahnu diváka do diania a ten sa stáva súčasťou show, ktorá je v každom mieste jej konania iná. Diváci, ktorí sú kľúčovou súčasťou celej zostavy majú možnosť svojimi otázkami priamo v priebehu show zistiť o účinkujúcich i niečo naviac.... čo v scenári nie je. Bonusom celej show je hudobné vystúpenie celej zostavy účinkujúcich v dvoch hudobných vstupoch. Dĺžka vystúpenia: 1hod. 40min. (bez prestávky) Vstupné: 24,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na: www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

DUO JAMAHA

23. 05. 2024 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

DUO JAMAHA pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. Majú na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov, ocenenia za viacero autorských piesní v ankete Zlatý šláger, umiestňujú sa na prvých priečkach hitparád v Šláger TV, účinkujú doma i v zahraničí. Repertoár hudobnej skupiny DUO JAMAHA tvorí vlastná tvorba, ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce a zahraničné hity, či moderné remixy. Vstupenky sú v predaji. Vstupné: 12,-€ Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok

HANIČKA A MURKO - JAR 2024

25. 05. 2024 15:30, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

Hanička a jej kocúrik Murko sú opäť na turné a pozývajú všetky deti na svoju detskú pesničkovú show! S Haničkou, Murkom a ich veľkou kamarátkou Kajkou vystupujú aj ich zvierací kamoši v životnej veľkosti: nezbedný Capko, veselý Opičiak, priateľský Červík a milá Žabka. Všetci spoločne spievajú, tancujú a zabávajú sa s deťmi.  Vystúpenie je interaktívne a je originálnou kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Bábky vedú profesionálni bábkoherci. V programe budete počuť 12 obľúbených pesničkových hitov, ktoré majú na youtubovom kanáli Haničky a Murka milióny videní (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ihrisko, Ja som žabka, Červený kacheľ...).  Celá družina na čele s Haničkou a Murkom sa už na všetkých veľmi teší! Každé dieťa od nich dostane darček - Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich zvieracími kamarátmi! Vstupné: 12,- € Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry v Čadci v dňoch: streda až nedeľa od 14.00 do 19.00 hod. a na www.kultura.mestocadca.sk.

Kúpiť lístok