Pozvanie na 49. Palárikovu Rakovú

Hlavní organizátori – Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, Žilinský samosprávny kraj, Mesto Čadca a Obec Raková vás srdečne pozývajú na divadelné predstavenia v rámci 49. Palárikovej Rakovej – národnej súťažnej prehliadky ochotníckych divadelných súborov s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby, ktoré sa uskutočnia v dňoch 27. apríla – 1. mája 2016 v Čadci a Rakovej. Osobitne vás pozývame do Domu kultúry v Čadci na dve večerné predstavenia: v stredu 27. apríla o 17.30 hod. na súťažné predstavenie Biele deti v podaní domáceho Divadelného súboru EVA a v piatok 29. apríla o 18.00 hod. na pohostinné predstavenie Mastný hrniec v podaní Spišského divadla zo Spišskej Novej Vsi. Súčasťou piatkového večera bude aj slávnostné vyhlásenie výsledkov 49. Palárikovej Rakovej.