Pozvánka na Chrámový koncert k Veľkej noci 2.4.2023 o 16:00

Srdečne vás pozývame na tradičný Chrámový koncert k Veľkej noci, ktorý sa uskutoční v nedeľu 2. apríla 2023 o 16.00 hod. v kostole sv. Bartolomeja v Čadci. V podaní Kysuckého komorného orchestra, sólistiek Michaely Kubištelovej a Zuzany Šimovej (sólo spev) a Lenky Bytčankovej (umelecké slovo) zaznie pôsobivé hudobné dielo Stabat Mater od G. B. Pergolessiho. Účinkujúci sa predstavia pod vedením talianskeho dirigenta Enrica Volpeho. Garantmi koncertu sú Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a Rímsko-katol. farnosť Čadca – mesto. Vstup je voľný.