20. ročník anketovej súťaže Kniha Kysúc

Viete o knihe, ktorá bola vydaná v minulom roku a je spätá s regiónom Kysuce tematicky, osobou autora textovej či obrazovej časti? Má táto kniha pridelené ISBN?

Nominačný list: Nominačný list do súťaže Kniha Kysúc 2023 (google.com)

Viac na: https://www.kniznica-cadca.sk/podujatia-a-sutaze/kniha-kysuc

Ďakujeme. Kysucká knižnica v Čadci

NOMINUJTE JU do anketovej súťaže Kniha Kysúc, ktorú Kysucká knižnica v Čadci spoločne s partnermi a mediálnymi partnermi pripravujem už dvadsiatykrát.   Príležitosť máte do 29. 2. 2024. Aj vďaka vášmu návrhu sa autor alebo kniha môže dostať viac do povedomia čitateľov a získať titul KNIHA KYSÚC 2023.