Klientske centrum SSE v Čadci tesne pred otvorením

Mesto

Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) v Čadci už od decembra otvorí svoje brány pre klientov u celých Kysúc. Nové priestory v budove MsÚ poskytnú najmodernejšie a hlavne rýchle služby obyvateľom. Stále totižto platí, že keď si sám nevieš rady, prídi sa osobne opýtať. Preto môžeme len uvítať, že po 17 rokoch sa práve v centre nášho mesta otvorí nové a moderné zákaznícke centrum, ktoré bude zodpovedať najvyšším štandardom starostlivosti o zákazníka, kde vybavíte či nové pripojenie alebo zmenu na odbernom mieste, poskytne poradenstvo pre domácnosť alebo podnikanie,...

Návrat klientského centra  na Kysuce je dôsledok vzájomnej spolupráce medzi SSE a mestom Čadca, ktoré poskytlo priestory v budove Mestského úradu v Čadci a rovnako sa podieľa aj investícií do rekonštrukcie priestorov centra.