Prvý Čadčan roku 2024 je na svete - vitaj medzi nami Dominik

Mesto

Ako každý rok i teraz sme v Čadci po úderoch polnoci čakali na narodenie prvého bábätka v meste. Tento rok sme si na to prvé bábätko roku museli počkať, Dominik sa narodil dnes 4.1.2024 v čase 8:18, s hmotnosťou 2000 gramov a dĺžkou 44 centimetrov. Prišiel na svet sekciou mamičke Michaele z Čadce. Doma na malého bojovníka čaká milujúci tatinko Jozef a 7 ročný braček Mareček.

Prvé novoročné dieťatko v Čadčianskej pôrodnici je Riško z Nesluše

Prvý deň v novom roku sa pôrodnicou v Čadci ako prvý ozval plač Riška. Riško má prvenstvo v okrese a narodil sa 1. januára o 4:03 hod. s mierami 3700 g a 52cm.

Obom chlapčekom prajeme pevné zdravie a rodičom SRDEČNE GRATULUJEME a prajeme všetko najlepšie v Novom roku a do ďalších dní prajeme všetko len to najlepšie, najmä veľa síl, zdravia, lásky a spoločných chvíľ.