Čadčianska škola plávania opäť otvára svoje brány

Šport

Túžite po tom, aby sa Vaše dieťa naučilo plávať alebo sa v plávaní zdokonalilo? Mesto Čadca pokračuje v dobrej tradícii a opakovane spúšťa školu plávania. Deti sa zoznámia so všetkými plaveckými spôsobmi, zlepšia si kondíciu, zabavia sa a hlavne ... milí rodičia, vaše ratolesti nestrávia čas ťukaním do počítača.

Ide o „Najlepšiu plaveckú školu v meste“, ktorá má kvalitný tím odborných lektorov, prijateľnú cenu a už takmer 500 detí so základným i pokročilým výcvikom.

Takže kedy, čo a ako?

Nový kurz plávania štartuje 22. apríla 2014. Plavecké hodiny budú počas pracovných dní – v utorok a vo štvrtok v čase od 16:30 do 18:00 hod. Kurz je určený pre deti od 5 do 15 rokov.

Cena kurzu? bezkonkurenčná, 19,90 Eur.

Lektori okrem iného sľubujú, že ten, kto sa vody bál, bude v priebehu dvoch mesiacov vodu milovať. Naučí sa nemať z nej strach a zažije veľa radosti. Zdatnejší plavci sa zdokonalia a naučia ďalšie nové veci. A bonus k tomu? Ďalšie športové aktivity - rafty, kajaky, lezecká stena, pohybové hry.

Kde nájdete podrobné informácie? Priamo v pokladni plavárne.